درباره پایگاه رتبه بندی علمی شهرداری های ایران

درباره پایگاه رتبه بندی علمی شهرداری های ایران

رتبه بندی شهرداری

پایگاه رتبه بندی شهرداری ها (cty.ir) جایگاه علمی شهرداریها و میزان اهمیت پژوهش برای هر یک از آنها را با تحلیل و بررسی دقیق مقالات علمی منتشر شده در همایشها و مجلات علمی کشور رصد می نماید.
نتایج این پایگاه معیاری برای اندازه گیری تعهد شهرداری ها به مدیریت علمی و تخصصی شهرها است.


کیمیاخرد پارس

شرکت کیمیاخردپارس با بیش از یک دهه فعالیت موثر در زمینه آموزش و فرهنگ‌سازی تخصصی در حوزه‌های مدیریت بحران، ریسک و HSE، پدافند غیرعامل، متدولوژی ارزش، مدیریت و مهندسی سیلاب، تغییراقلیم و … و ارائه خدمات آموزشی برابر با ۲۲۰ هزار نفرساعت تا کنون، همچنان در تلاش است تا با تکیه بر کار گروهی و استفاده از دانش روز، نقشی موثر در ارتقای دانش و آگاهی متخصصان و کارشناسان کشور داشته باشد.


پایگاه سیویلیکا

مجموعه سیویلیکا به عنوان بزرگترین مرجع نمایه سازی مقالات علمی کنفرانسها و ژورنالهای کشور، تا این لحظه بیش از یک میلیون و یکصد هزار عنوان مقاله را نمایه سازی و تحلیل نموده و ارتباط بسیار نزدیکی با دانشگاهها، پژوهشگاهها و موسسات علمی کشور داشته و پربازدیدترین پایگاههای علمی کشور را مدیریت می نماید.

داده های پایه برای تحلیل جایگاه علمی شهرداریها، مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا می باشد.


نتایجی که در این سایت به نمایش گذاشته شده است، بخشی از توانمندی این مجموعه در انجام تحلیلهای علمی است و در صورتی که احساس نیاز نماییم که خروجی ها و تحلیلهای محتوایی ویژه ای برای جامعه حوزه شهری نیاز است، آن را به سایت اضافه میکنیم.

خدمات ویژه ما برای شهرداری ها:

  • ارائه دسترسی سازمانی به شهرداری ها جهت دسترسی به متن کامل مقالات تخصصی نمایه شده در پایگاه سیویلیکا
  • استخراج، مرتب سازی و آماده سازی مجموعه کامل مقالات مدیریت شهری به صورت کتابچه PDF و یا لوح فشرده، جهت دسترسی کارشناسان شهرداری ها به مجموعه کامل تحقیقات و مقالات منتشر شده در حوزه شهری
  • همکاری با شهرداری ها در راستای انتشار فراخوان علمی طرح های پژوهشی جهت ایجاد مشارکت حداکثری توسط پژوهشگران
  • همکاری و ارائه مشاوره به شهرداری ها در راستای تعریف گرنت های پژوهشی

می توانید با دفتر انتشارات بوم سازه (مجموعه سیویلیکا) با شماره تلفنهای 02188008044 و 02188335451 داخلی ۱ (واحد مدیریت دانشگاهها و مراکز) تماس حاصل فرمایید.

برای ارتباط سریع می توانید از طریق زیر اقدام فرمایید
- ارسال پیام از طریق واتس آپ: ۰۹۱۲۸۱۸۵۰۳۶
- آی دی تلگرامی: @civilicainfo
- آدرس ایمیل مستقیم: pub@civilica.com